Naše vedoucí

Jiřina Sehrigová  Veverka

hlavní vedoucí tábora

Silvie Dosoudilová  Hejhule

zástupce vedoucího tábora


Patricie Němcová

Pajda

kuchařka

Nikol Kuncová

vedoucí družinyŠárka Jeřábková

Máchal

vedoucí družiny

Tomáš Dvořák

Grizzly

vedoucí družiny

Zuzana Blaťáková

vedoucí družiny


Filip Blaťák

vedoucí družinyFilip Dosoudil

Kamzík

praktikant družiny


Michal Laštič

Rys

praktikant družiny


Kristýna Mlčoušková

Kiki

praktikantka družiny


Pavel

Kecal

praktikant družiny

Pepa Dufek

Jestřáb

praktikant družiny

Ahoj jsem Veverka vedoucí táborů, které zde nacházíte v nabídce.

S výchovou a prací s dětmi se zabývám více jak 30 let. Proto si troufnu říci, že mám nespočet zkušeností v aktivitách pro děti. Táboření mě baví a ráda ukáži i Vašim dětem jak se stanuje na táboře, jí s ešusu a spí v klasickém stanu. Jak si věřit a mít odvahu říkat co cítím a nebát se projevovat svou mysl a získat v sobě důvěru a sebevědomí.  


Jsem skautská vedoucí a vedu oddíl "Jitřenka" v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a ráda předávám zkušenosti , které jsem získala já. 

Naše zdravotnice pod přezdívkou Hejhule:

Na tábory jezdím od svých 6 let a jako 18 léta  jsem začala pracovat s dětmi jako vedoucí družiny. Jezdím jako  zástupce vedoucí tábora a zároveň jsem zdravotnice již deset let a kdykoli je potřeba jsem připravena pomoci Vaším ratolestem. 


Kuchařka Pajda na táboře nesmí chybět, vykouzlí s dětmi dobroty 5 x denně. Na naších táborech pomáhají děti v kuchyni jsme jedna velká parta a pomáháme si. Děti se učí pracovat v kuchyni, krájet cibuli, zeleninu i maso. Jsou neskuteční pomocníci.

Pětiletá zkušenost v kuchyni a desetiletá zkušenost práce s dětmi.Jmenuji se Nikol. Je mi 18let. Pocházím z malé vesničky (Těšíkov), která je v blízkosti Šternberka. Studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku. Na tábory jsem začala jezdit od svých 6let. Do svých 16 let jsem jezdila jako účastník. V mém volném čase se věnuji-malování, běhu a hlídání dětí. Dvouletá zkušenost na našich táborech.Ahoj jsem prostě Máchal, jmenuji se Šárka a je se mnou kopec srandy. Dokážu vymyslet i nemožné a z nudy udělat totální srandu, práce na táborech mě baví a když je potřeba pomůžu s čímkoliv vaše dítě bude potřebovat pomoci.  Pětiletá zkušenost na našich táborech.Jsem Grizzly

Celoročně se věnuji ve skautském hnutí výchově dětí, mám rád přírodu a předávám svoje zkušenosti dětem.

Čtyřleta zkušenost na našich táborech.
Čau Zuza

Jsem jedna prima praštěná vedoucí co se vám stará o nejmenší táborníky. Od rána do večera si hrajeme a večer si čteme pohádku než jdeme do postýlek.

Nová vedoucí po MD jednoletá zkušenost na našich táborech.
Jsem Filip

Na táboře vedu nejstarší družinu a jako profesionální voják tomu dám drive, učím je co je to přežití v přírodě. A různé triky jak si poradit. Základní techniky sebeobrany, které se v životě hodí.

Jednoletá zkušenost na našich táborech.Ahoj jsem Kamzík a jako malý kluk jsem začal chodit do skautského oddílu rok se s rokem sešel a již jsem ve věku kdy rád začínám předávat své nasbírané vědomosti dětem.  Celoroční práce ve skautském hnutí.

Dvouletá zkušenosti na našich táborechAhoj tady Michal

Asi od 10 let jsem jezdil s Veverkou na tábory a navštěvuji  skautský oddíl. Mám rád vše co je okolo zálesáctví a přírody.  Navštěvuji skautský oddíl a začínám se učit vzdělávat  mladší kamarády.

Dvouletá zkušenosti na našich táborech

Já jako Kiki jsem začala jezdit na letní tábory s Veverkou jako malá holka a dnes vidím, že už jsem ve věku kdy s dětmi práce má smysl a ráda budu nápomocna při letních táborech jako praktikantka.


Kecal zůstane kecalem tak se připojím ke Kiki, protože i já jsem jezdil s Veverkou jako malý kluk, dnes jsem dlouhý jako týden a na tábory chci jezdit dál. Mám tu plno kamarádů, za kterýma se budu rád vracet a zároveň budu zde pro vaše děti.

Ahoj jmenuji se Pepa a Jestřáb je moje skautské jméno. S Veverkou jsem začal jezdit na tábory jako malý kluk s logopedickou vadou. Veverka mi tím hodně pomohla, protože jsem zjistil že i já můžu být součastí velkého týmu a dnes pracuji již s dětmi a předávám jim svoje zkušenosti, které jsem nabral.