Léto

Lesy, louky voda

Letní pobytový tábor

Již 10 let táboříme v Moravském krasu, Jedovnici.  Máme k dispozici pevnou budovu, která se nachází 2 kilometry za Jedovnicemi . Zděná budova je zcela vybavená - obsahuje jídelnu, vybavenou kuchyň, splachovací WC, 2x sprchy - vše připojeno na místní vodovod. Ubytováváme děti ve stanech s podsadou. Pevnou budovu využíváme na stravování a program dle počasí.

V blízkosti je mnoho rybníků. Přilehlé lesy, louky nám slouží na program. Lze také pořádat výlety do Moravského Krasu. Obchody se nachází v nedalekém městě.


Jedovnice

Lerní příměstký tábor


Příměstský tábor je vhodným řešením volného času dětí, které nemají prázdninový program ale zároveň se nechtějí nudit doma. Vedoucí se s dětmi během celého týdne schází ráno a navečer je předají zpět rodičům. Takže děti jsou přes noc doma. Je to vhodné pro děti co nemají rádi pobyt mimo domov. Celý den si užíváme tak neváhej se přidat mezi nás.

Pro děti od 8 - 14 let. Kde: Šubova 4, Olomouc - Chvalkovice

V ceně poukazu:

(1.svačina - oběd - 2. svačina - 3. Svačina - pitný režim celý den, pracovní materiál)

Středa: výlet na celý den

Olomouc

Zima

Hory, čerstvý vzduch

Zimní lyžsřský tábor

Pojedeme lyžovat do Malé Morávky - Karlov, je to lyžařské centrum Jeseníku. Vleky máme přímo od chaty asi 10 minut pešky. Lyže máme v lyžárně na svahu. Spát budeme na chatě s ústředním topením. Chata je na dobré úrovni. Má 30 míst . Plně zařízená kuchyně, kde si budeme sami vařit. Co více si přát.

Cena pobytu: 2.200,-Kč ( vleky 1000,- Kč na celý týden permanentka) Celkem 3.200,-Kč.  Vhodné pro děti: 8 - 15 let / je nutné umět základy na lyžích. Je zde dětský malý vlek a děti se tady zbytek naučí, měli by umět chodit a sjet malý kopeček. Příjezd na chatu v sobotu k večeru po 16.00 hodině / dopravu děti na chatu nezajišťujeme. Odjezdy a příjezdy děti si zabezpečí rodiče. Pobyt je vhodný pro veškeré děti z široké veřejnosti, co mají rádi hory. Na celý pobyt  i lyžování dohlížejí zkušený instruktoři.

Karlov pod Pradědem